Wielka Akcja Mazurkowa

W Poznaniu i Zielonej Górze młodzi chrześcijanie pieką ciasta z miłości do prześladowanych.

„Zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie nawrócicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebios” (Mt 18,3). Innymi słowy, bierzmy zatem przykład z dzieci.

Święta Wielkanocne zbliżają się do nas szybkimi krokami. Wkrótce zasiądziemy do świątecznych stołów. Co w tym czasie będzie się działo u prześladowanych chrześcijan? U nich Święta to czas terroru i strachu. Wiele sierot spędzi ten czas w samotności, w rozpaczy. Open Doors poprosiło o pomoc chrześcijan z Polski. I nadeszła niespodziewana odpowiedź. W Zielonej Górze dzieci ze szkółki niedzielnej wykorzystują okres przedświąteczny, aby pomagać prześladowanym rówieśnikom z Kolumbii. Wielka akcja pieczenia mazurków ruszyła na dobre! 12 dziewczynek właśnie zakasało rękawy i tworzy wspaniałe ciasta. Pieniądze uzbierane z tej akcji przekażą następnie dla dzieci z Domu Schronienia (El Hogar w Kolumbii).

Informacja z Zielonej Góry: Dziś (28.03.13) o 11:00 ruszyła Wielka Akcja Mazurkowa szkółki niedzielnej z Zielonej Góry! W niedzielę Wielkanocną ciasta będzie można nabyć w Kościele Zielonoświątkowym. Zebrane w ten sposób pieniądze wspomogą dzieci Prześladowanego Kościoła.

Informacja z Poznania: W ubiegłą niedzielę (24.03.13) Wielką Akcję Mazurkową przeprowadziła szkółka niedzielna z Kościoła Chrześcijan Baptystów w Poznaniu. Ciast zabrakło z powodu wielkiego zainteresowania. Zebrane środki przekazane są na dzieci z Kolumbii! Alleluja!

Open Doors dziękuje w imieniu prześladowanych chrześcijan z Kolumbii.